Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Światła postojowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Światła postojowe

    Big, ja wszystko rozumiem, wiem jak lód z wycieraczki odkruszyć i że lampki się nagrzewają itp, przejechałem autami myślę 300-400 tys więc... a jeżdżę od 97r., nową octavią od czerwca 2009 26tys, to pierwsza moja skoda, chodziło mi w tym poście głównie o to że źle to pepiczki wymyślili i już

  • #2
    [O1] Światła postojowe

    Po kilku latach użytkowania Octavii zauważyłem dzisiaj że jak nie wyłączy się kierunkowskazu a pokrętło świateł ustawi się na zero świeci postojowe z przodu i tylne czerwone po tej stronie gdzie włączony kierunek z drugiej strony nie świeci oczywiście przy włożonym kluczyku. Czy tak powinno być czemu to służy??

    Komentarz


    • #3
      Są to właśnie światła postojowe. Jak stoisz na poboczu możesz zapalić światła tylko te z tej strony która znajduje się od strony jezdni.
      Światła które włączasz głównym wyłącznikiem w pozycji pomiędzy wyłączone a mijania są to światła pozycyjne.

      Komentarz


      • #4
        Alberto, to są tzw postojówki czy jakoś tak. służy to do np. jak stawiasz pół samochodu na chodniku a pół Ci wystaje na ulicę to sobie włączasz żeby Ci nikt w dupę nie wjechał :wink: :twisted:
        1.8T AGU L&K

        2.0TDI BKD ELEGANCE

        TOYOTA LAND CRUISER J95

        Komentarz


        • #5
          tak jak koledzy powiedzieli to sa obrysy jak zostawiasz auto w ciemnym miejscu na ulicy
          RENT COMPLEX

          DACAR.team

          Komentarz


          • #6
            też tak pomyślałem bo sprawdiłem jak z drugiej strony sobie właczyłem kierunek a początkowo myślałem że mi sie spaliła żarówa

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X